Hakkımızda

Hakkımızda

Jet Nakliyat olarak Ankara’da 2010 yılında kurulan ve 2010 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize nakliye alanında hizmet vermeye başladık. Sizden gelen talep doğrultusunda eksiklerimizi günden güne tespit ederek, teknolojiye de ayak uydurarak bu zamana kadar kendimizi geliştirmiş bulunmaktayız.

Jet Nakliyat’ın sloganı; “Biz hassas çalışırız.” dır. Sloganımızın da arkasında durarak müşterilerimizin eşyalarını hassas bir şekilde taşımak için asansörlü taşımacılık sistemine geçmiş bulunmaktayız. Hem personelimizin sağlığı, hem de güvenli eşya taşıma aşamasında teknolojik bütün imkanları kullanıyoruz.

Jet nakliyat hakkımızda

Kendi hakkımızda bahsedelim...

Nakliye sektöründe öncü firmalar arasına girmeyi başaran Jet Nakliyat, kurulduğu günden bu zaman her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmıştır. Bu yüzden tercih edilme hızımız da her zaman daha fazla artmıştır. Jet Nakliyat, 2010 yılında Hüseyin küçük tarafından kurulan, bu zamana kadar da yaptığı işlerle daima adım adım ileri giden firma olmuştur. Hakkımızda sayfamız da sadece şirket kuruluş bilgileri değil, kurulduktan sonra bu kadar ilerleme katetme sebebini de siz değerli müşterilerimizle paylaşmak istedik. Bizim sloganımız “BİZ HASSAS ÇALIŞIRIZ.” Ne demek istediğimizi bizim çalıştıktan sonra daha iyi anlacaksınız.

0
Şehirler Arası
0
Mutlu Müşteri
0 +
Şehir içi Nakliye
jet nakliyat logo
Jet Nakliyat
Kısaca Jet Nakliyat

Ankara’da faaliyet gösteren şehirlerarası ve şehir içi nakliye sektöründe asansörlü taşımacılık ile sizlere kolay taşıma hizmeti sunuyoruz.