asansörlü taşımacılık

Asansörlü taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık Evden Eve Nakliyat hizmetimiz Asansörlü Nakliyat aracımız ile ucuz fiyatlara sözleşmeli ve garantili asansörlü taşıma nakliye hizmetinden yararlanın. Ankara asansörlü nakliyat aracı kiralamak isteyenlerin ve evini asansörlü nakliye aracı ile taşımak isteyenlerin hizmetinizdeyiz. 7/24 dilediğiniz zaman aralığında ucuz asansörlü nakliyat fiyatları ile aracımız eşyalarınızı güvenle taşır. Ankara’da parça eşya taşıma ihtiyacınızı en güvenli ve hızlı yöntemlerle en ucuz ücretlerle ekonomik olarak sunuyoruz.

Hangi Eşyalar Evden Eve Nakliyat Asansörüyle Taşınabilir?

Bu sorunun cevabı asansörün kurulacağı alan ile doğrudan ilgili bir durumdur. Nakliyat asansörleri genellikle balkon veya çift açılır pencerelere son zamanlarda yaygınlaşan fransız balkonlara kuruluyor. Eğer asansör balkona kurulduysa balkon kapınızdan geçebilen tüm eşyalar asansör ile taşınabilir. Ancak eğer balkon kapınız plastik doğrama (pimapen) ise aslında asansör ile taşınması gereken beyaz eşyalar ve koltuk takımınız bu kapıdan büyük olasılıkla geçmeyecektir. Bu eşyalar yine merdivenler kullanılarak taşınacaktır.
ankara asansörlü taşımacılık

Neden Asansörlü Taşımacılık ?

Artık günümüz de evden eve nakliyat sektörün de eşya taşıması eskisi kadar zor değil. Çünkü bizler de personelimizin sağlığını hem de eşyalarınızın daha güvenli taşınmasını istemekteyiz. Bu yüzden eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyabilmek adına asansör ile taşıma hizmeti vermekteyiz. Dolayısıyla geniş bakış açımızın yanı sıra gelişen teknolojiyi de takip ederek, taşınacağınız ev yada ofis kaçıncı katta olursa olsun, artık eşya taşımak çok kolay. Yaptığımız bu hizmet merak edebilirsiniz ve aklınızda soru işareti de olabilir. O yüzden Video Galeri bölümünden yaptığımız hizmeti canlı olarak çektiğimiz videolarımızdan izleyebilirsiniz.

jet nakliyat logo
Jet Nakliyat
Kısaca Jet Nakliyat

Ankara’da faaliyet gösteren şehirlerarası ve şehir içi nakliye sektöründe asansörlü taşımacılık ile sizlere kolay taşıma hizmeti sunuyoruz.